18 ноября 2019 г. 12:42

Цю казку я придваб саме на українській мові тому що в неї дуже гарні ілюстрації Владислава Єрко, та напрочуд гарне оформлення від АБАГАЛАМАГА. Книжка, як то кажуть – вещь! Навряд хтось, коли-будь намалює краще за Єрко цю казку, тому як тільки я її побачив в магазині то відразу купив, бо то було кохання з першого погляду.
Сама історії дужу розповсюджена, казка про бравого вояку який повернув долю у свій бік і хвацьке взяв від долі все що тільки міг, навіть став королем. Ось тільки як він ним став то вже зовсім інша історія. В таких казках мене завжди дивувала поведінка головних героїв. По-перше це його не вдячність коли він відтяв бабусі голову, замість того щоб подякувати за те що зробила заможнім. По друге це те як він обійшовся с королівською свитою та самим королем, викликав собацюру які підкинули їх високо що ті мабуть померли, хоча нічого про це і не говориться. Тобто автор нам представляє героєм такого чоловіка, який по своїй суті не чим не відрізняється від бандита і моралі в цій казці дуже мало.