4 октября 2019 г. 18:35

Коли я вперше побачила інформацію про цю книгу, то подумала: " Книга про шкарпетки? Серйозно? Дитячим авторам вже більше писати нема про що?". Але я помилялася. Коли автор - майстер своєї справи, то він навіть про такі звичайні речі, як шкарпетки, може написати дуже цікаво, захопливо і з гумором!
Мій скепсис швидко минув і змінився на бажання придбати і собі цю книгу, як тільки я побачила перший же відгук про неї. І фотографії ілюстрацій з цієї книги, - таких барвистих, різнокольорових і дуже кумедних.
Отож, книжечку я придбала, і вона одразу полюбилася всій нашій родині.
Як видно з назви, в ній ідеться про десять різних шкарпеток, яким набридло сидіти в кошику для брудної білизни, і вони подалися у мандри шукати собі пригод і нової долі.
Усі вони були дуже різні, - за складом тканини, і за характером, - тож і історії у всіх них вийшли досить різноманітні. Одна з них стала політиком і змінила світ на краще, інша стала зіркою популярного телесеріалу, ще одна "перетворилась" на прекрасну троянду і виграла першу премію на конкурсі квітів; маленька сіра шкарпетка стала мамою для мишенят-сиріт, а біла шкарпетка в червону цяточку стала дитячим лікарем.
На останок лише скажу, що у цієї книги є продовження, друга книга, і коли її видадуть, я обов'язково її придбаю, бо дуже вже вони цікаві, ці шкарпетячі пригоди))