4 августа 2019 г. 11:22

3 Слабка спроба минулого визнання

Після тієї фальші, вкладеної в ціле життя. тільки й лишається, що божевілля чи гра в божевілля.

От давала собі слово не читати більше його книг. Після останнього кошмарного твору – зрозуміла, що вже нічого толкового не буде… А проте – не втрималася і таки потягнулися руки до Графині.

Роман з розгалуженням містики і відлунням кохання. Події розгортаються в містечку Густий Луг. Там вчитель малювання Платон вирішує на відпочинок до Криму. Де знайомиться з Інгою.

Він заядлий самітник (бо маючи стосунки з жінками не запропонував заміжня жодній). І ще – в нього є таки дрібка талану – бо його учениця Люба – справжня, визнана художниця.

А ще, в їхнього рідного містечка є історія – коли починають гинути собаки. Вона перегукується з дивними подіями минулого.

Перше враження – титулка приємна. Притягує.

Мій рейтинг книг автора:
1. Століття Якова
2. Країна гіркої ніжності
3. Іван та чорна патера
4. Графиня
5. Соло для Соломії
6. Діва Млинища
7. Камінь посеред лісу.

П.С. Останнім часом також читала книгу про художника та його наставника (сілького вчителя) – це Тендряков «Побачення з Нефертіті» (підбірка з ОК). Але, там трішки інша історія. Хоч і перегукувалась (Для мене) з цією.

П. П.С. Оцінити даний роман – для мене просто нейтралка. Ніби і є намагання автора написати щось суттєве, але склалося враження, що він вже «списався».

А за "Стару холеру" ви не брались? Для мене це друга книга автора... і згодна, чогось їй не вистачає...

"Стару холеру"не читала. Після невдалої спроби якось не дуже "відкривати" щось нове. Хоча, можливо, варто спробувати.