Cassiopeia_18

30 мая 2019 г. 08:37

Соромно зізнатись, але книгу на українській мові, в останнє я читала дуже давно. Скоріше за все, це була перша частина трилогії Голодніх ігор. Книги купувала років 5-6 назад, коли історія була у всіх на вустах. Тоді я прочитала всі книги, за тиждень. Для мене це була супервисока швидкість ;)

Зараз же повертаючись до цієї історії я відчула всі ті емоцоції, що були і раніше. В принципі, героїв я уявлала такими як виконавці ролей одноіменніх фільмів (тут нічого не поробиш, фільми я бачила раніше). Мені більше подобається пара Катніс та Піта, ніж Катніс і Гейл, тому тут я когось хотіла відправити куди подалі))))

Голодні ігри показані такими ж жорстокими як і раніше, але цього разу, відбуваються юбілейні 75 ігри, і це означає, что настав час Червоної Чверті. На ювілей правила трохи змінені і тому Катніс та Піта знову потрапляють на арену, але не з простими підлітками, а з переможцями минулих років. На справді, мені всіх їх було шкода, навіть карєристів. Вони заслужили спокій!

Книгу я прочитала за день, але кожного разу як відволікалась я змушувала себе братись за неї. Думаю, через те, що вже знаю всю історію і всі події, що будуть далі. Обовьязково перечитаю фінальну книгу, але не уявляю, коли я до неї доберусь ;)