22 апреля 2019 г. 18:12

5 чудово!

Я дуже рідко читаю любовні романи, бо в основній своїй масі серед книг даного жанру не часто трапляється щось достойне. Книга про Кітті привернула увагу своєю обкладинкою з жовтим велосипедом, але я навіть не могла подумати, що її зміст буде таким теплим, душевним та світлим.
Юна Кітті переживає душевну травму - її перше кохання зрадило її, одружившись на іншій. Дівчина вирішує втікти подалі і від*їжджає в місто Брюгге, де починає нове життя. Нове життя успішно триває 6 років, аж доки в нього не вривається рижик Каспер. Та чи відповість він на почуття дівчини? І чи не зникне, як і її перша любов?
Якщо чесно, то в цій книзі мене більше захопила не історія кохання, а описи тих місць, де побувала Кітті. Особливо описи Брюгге, я навіть прогуглила фото і переконалася, що дане місто таки прекрасне. А ще Кітті працює в книжковому магазині і просто закохана в книги! Вона - та героїня, в якій майже кожен книголюб побачить себе. А ще ця дівчина зіткана із світла, що буває так рідко в сучасній літературі, і вона вміє це світло поширювати навколо себе.
Читаючи дану книгу ви подорожуватимете вуличками Брюгге, Берліна, Петроваца та навіть Парижа, вдихатимете запах свіжої випічки та книжкового пилу, а ще повірете в справжнє кохання.
Книга про Кітті - одна з найсвітліших з прочитаних мною. Місцями вона дещо наївна, але від цього тільки виграє.
Це було прекрасно! І так - слідуйте за власним серцем, тільки вам вирішувати як вам жити!