Nina_M

21 апреля 2019 г. 12:36

картинка Nina_M

Момент... Момент кохання. Що може бути драматичніше за вимушену розлуку, за усвідомлення того, що почуття не має майбутнього, і потрібно ось тут, саме в цей момент розійтися в різні боки? Коли наперед знаєш, що нікому з двох не стане снаги змінити життя.
На перший погляд, це новела про двох революціонерів, які йдуть через кордон, і їхній страх наростає, доходить до кульмінації, і поруч зі страхом смерті виникає інстинкт збереження життя, його продовження. Хочеться, як увесь лісовий світ навколо, знаходити пару, виводити потомство й радіти життю безтурботно, як метелики. Але є такі метелики, які помирають у коханні. Саме про них говорить нам Муся, яку всі (може, як і сам автор) чомусь бачать екзальтованою і романтичною, а мені вона здається реалісткою, що добре знає, коли треба зупинитися. Бо й справді є дороги, у яких немає продовження.
Це невеличка модерна новела про кохання, у якого є тільки цей конкретний момент часу. Кажуть, треба тільки 90 секунд, щоб покохати. А скільки років потрібно, щоб забути?

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Момент ... Момент любви. Что может быть драматичнее вынужденной разлуки, осознания того, что чувство не имеет будущего, и нужно здесь, именно в этот момент разойтись в разные стороны? Когда заранее знаешь, что никому из двоих не хватит сил изменить жизнь.
На первый взгляд, это новелла о двух революционерах, которые идут через границу, и их страх нарастает, доходит до кульминации, и вместе со страхом смерти возникает инстинкт сохранения жизни, его продолжения. Хочется, как весь лесной мир вокруг, находить пару, выводить потомство и радоваться жизни беззаботно, как бабочки. Но есть такие бабочки, которые умирают в любви. Именно о них говорит нам Муся, которую все (может, как и сам автор) почему-то видят экзальтированной и романтичной, а мне она кажется реалисткой, которая хорошо знает, когда надо остановиться. И в самом деле есть дороги, у которых нет продолжения.
Это небольшая модерная новелла о любви, у которой есть только этот конкретный момент времени. Говорят, надо только 90 секунд, чтобы полюбить. А сколько лет нужно, чтобы забыть?

Книга прочитана в рамках игры "Игра в классики". Тур 12.

Треба взяти на замітку.

Не читала? Це тепер шкільна програма.

Ні. Коли я вчилась, не вивчали.

Дуже хочу подивитися моновиставу з нашим міністром культури в головній ролі. Навіть знайшла на ютубі, та все не вистачає часу.

Так, я би теж глянула. Який він молодий на фото.

Мене цікавить технічний бік моновистави: як вони це зробили?

Я навіть не читала, тому не знаю, що казати)