Vikulaska

2 апреля 2019 г. 00:50

5 Книга-шедевр, яка стане прикрасою найвишуканішої бібліотеки

Зимовою порою, коли за вікном пролітають довгоочікувані сніжинки, приходять Новий рік та Різдво, всім нам так хочеться вірити в дива та поринати у казку! „Снігова королева” Андерсена є улюбленою зимовою казкою декількох поколінь. Але донедавна ми були знайомі лише із старенькою книжечкою ще радянських часів, в якій годі відшукати бодай одну ілюстрацію. Невесело читати такі книги дітям...
Яким же ж був мій подив та захоплення, коли вдалося натрапити на такий скарб в нашій районній дитячій бібліотеці! Ця книга - справжнє диво, шедевр, який не тільки приємно тримати у руках, але можна годинами читати та розглядати неймовірні ілюстрації неперевершеного Владислава Єрка! Цьому Митцю вдалося перетворити казку на неповторне, сяюче свято, яке дарує стільки щастя, що хочеться разом з дітками обійняти весь світ!
Снігова Королева в цій книзі – досконала красуня, яка вражає своєю холодною вродою, Кай і Герда – милі та гарненькі діточки з добрими очима, бабуся – з лагідною та ласкавою посмішкою... Кого б ми не зустріли на сторінках книги – хоч принцесу, хоч розбійницю – всі вони такі „живі”, справжні, що аж не віриться в те, що намальовані.
А ще для мене став справжнім різдвяним дивом чудовий переклад, в якому вперше з’явилися вилучені радянською цензурою янголятка, яким під силу зупинити снігову навалу і допомогти маленькій Герді потрапити до Льодового палацу, де так довго протримала Кая Снігова Королева.
Дякуємо всім талановитим людям у видавництві „А-ба-ба-га-ла-ма-га”! Завдяки Вам наш світ став яскравішим і набагато добрішим!