AlexSarat

16 июля 2011 г. 21:32

Так, так, так. Ну, що можна написати цьому твору, навіть не знаю, не знаю. Напевно, почну я с того, що скажу, що мені цей твір, ну, не дуже сподобався. Так, я зловил сюжет. Так, зрозумів головну суть. Так, я виніс деякі уроки. Так, написано чудово, ні, навіть пречудово.
Але, але ... АЛЕ, не переварив, я його у своїй голові, не мій це стиль. У 9 класі, я його не читав, а тільки фільм дивився, і все. Фільм мені сподобався, що я його потім ще раз подивися. Але ось вирішив прочитати, не пройшло й 2 років, як бах, взяв і почав читати. І не зовсім те, я, уявляв, коли читав, не зовсім те, ось і все. Але це трохи, я думаю, не зрозуміло і тому напишу, що довго читалося, нудно, я сказав би, дуже нудно, опис природи, не для мене, не мій смак, не мій.
Критикувати власну література, то я важаю, Гріх, тому пишу, що все гарно, прочитати варто, тим хто в школі не читав, для само розвитку, а не тільки там для ЗНО і гарної оцінки з української літератури, не тільки.
Хтось каже "Ах, як божествено, ще хочу читати!", а я скажу "Ні прочитав і досить, досить, все зрозуміло!". Ось так, ось так, любі друзі.
Читайте, опирайтесь на власний смак і бажання, заробляйте гарні відмітки і гроші, це важливо, будьте вільними, не підкорюйтесь нікому, окрім Пан Гі Муна, і все буде, як у Розумної дівчини, чи Попелюшки з прекрасним Принцом.

Набор слов какой-то..

Ну, для вас набор слов, а для кого-то рецензия.
А вы попробуйте и напишите лучше, критиковать могут все.

Вы правы, придется пробовать )