14 февраля 2019 г. 21:23

4 про це

Це тема, про яку зазвичай мовчать. Прийнято, що все, що відбувається в ліжку між двома (а інколи і не між двома) - то таємниця і те, що не виноситься на загальний осуд. Але Мері Роуч присвятила свою книгу саме темі сексу, а точніше тому, як він досліджувався протягом багатьох років. До речі, в деяких експериментальних дослідженнях Мері і сама прийняла участь.
Звичайно, один з основних напрямків досліджень, які описані в книзі це не тільки спостереження самих контактів, а і розкриття природи їх фінального результату - оргазму.

"Самі собою поштовхові рухи пеніса, без попередніх пестощів чи пестощів у процесі статевого акт, як виснував Азальт, "неефективний метод досягнення жіночого оргазму"

( Який таки мудрий був цей дядько Азальт)

Мері пише цікаво і з великою дозою гумору. Вона наводить такі приклади з інтимного життя, які шокують - як, приміром, про чоловіка, що досить тривалий час плутав вагіну своєї дружини з її уретрою. Або про мужчинку, пеніс якого застряг з отворі зливного бачка унітазу, коли той займався з цим бачком мастурбацією. Поістині фантазія чоловіків немає меж) Крім того розглянуто багато питань типу чи відчувають задоволення паралізовані нижче пояса, чи можна робити пересадку геніталій чи їх протези та чим сексуальне життя тварин відрізняється від сексуального життя людей. Крім того, в книзі згадується чимало інших книг, присвячених темі сексу, тому ви знайдете що почитати ще)
Книга весела, пізнавальна і легка, тому раджу до читання. До речі, а ви знали, що у свині клітор знаходиться в самій піхві?