AlexSarat

18 июня 2011 г. 16:26

Помітив, що вже й природа не та, що за старого режиму була. А чого так? .. А того, що попсували комуністи й природу ...

Комуністи, особливо ті що старої закалки, здатні знищити не тільки природу, бізнес, людську долю, але й мозок. Що й сталося с Малахієм, котрий проголосив себе народним комісаром і звичайно потрапив до божевільні, звідки потім втік. Він своїм "комуністичним" настроєм в пряму сенсі вбив свою молодшу дочку Любов, яка за те, що батько відрікся від сім`ї заради комуністичного служіння народові, пійшла тай повісилась. Він звів з розуму санітарку, робітників, кума, дружину та сусідів. Ось що робить комунізм! І це не просто вигадки, а все так й було. Я думаю Микола Куліш просто описав звичайну історію із життя столичного в Харкові.
Ось так! Так, що люди любіть ідею та віру, але без фанатизму, котрий може нашкодити всім оточуючим вас людей, як далеких так і рідних. Без фанатизму, будь ласка!
Стійте прямо перед проблемами і вирішуйте їх за ради свого майбутнього, та й майбутнього своїх близьких та рідних -

Проблеми - це пломби, що ними запечатано двері в майбутнє.

Не бійтеся нічого, все наше життя пропорційне, за чорною смужкою, завжди буде біла смужка і навпаки, це закономірність і ніхто цього не омине!