kallisto_kyiv

29 ноября 2018 г. 01:43

2.5

Це напевно перша книжка із куплених в КСД, яка мені не сподобалася, яку я тяжко і досить довго читала. Вона огидна по суті. І навіть обкладинка не врятувала :)

Даніель, молодий лікар з заможної сім'ї, єдиний син, знайомиться з привабливою дівчиною Чері, яка виросла в бідному районі, не змогла отримати хорошу освіту, і будь-що прагне вирватися зі злиднів. У Даніеля є мати Лаура - жінка, яка втратила немовлям старшу сестру Даніеля, її чоловік вже багато років має коханку і живе з Лаурою за звичкою, і Лаура всю свою любов і відчай все життя скеровувала на сина, і ніяк не може відпустити вже дорослого Даніеля від себе. І от ця Чері замість того, щоб спокійно і мудро увійти в сім'ю, подружитися з сім'єю чоловіка, починає агресивно і по-козлячому витісняти з його життя його матір, роблячи дрібні і крупні капості, підлості і обмани. А під кінець і зовсім зважується на вбивство. Мати теж не відстає і намагається втримати сина всіма способами, намагаючись всіляко посварити його з Чері, а він такий тютя, що абсолютно нічого не помічає.

Всі ці протистояння шиті білими нитками і викликають подив. Хоча я припускаю, що авторка гралася з сюжетом і вирішила дізнатися, що буде, якщо жагу до грошей молодої жінки і материнську любов значно гіперболізувати.

В будь-якому разі, не варто витрачати на цю книжку ні час, ні гроші, вона того не варта.