23 ноября 2018 г. 18:17

4 Легка та оптимістична книга

Від книги отримала заряд оптимізму. Не скажу, що прочитала щось нове для себе, але у важкі моменти книга підживлювала і нагадувала в який бік рухатися, щоб не «закиснути» вкрай. Не думаю, що буду перечитувати цю книгу ще раз, але іноді зазирнути в неї можна. Відчуття після прочитаного двоякі. Уроки всі різні. Мені, як людині, яка вже читала якісь книжки про саморозвиток, трошки було замало чогось нового. Сам текст дуже легко читається. Є в ньому трошки гумору, трошки гіркоти, трошки дружби і багато-багато любові! Дуже сподобалось, що авторка нагадує читачам, що ми в повсякденному житті маємо спілкуватися не тільки з оточуючими людьми, а ще й з Богом. Він має бути найголовніший, до кого ми маємо звертатись в скрутні хвилини. Він є нашою опорою. Але ми часто про це забуваємо. Дуже важливе відкриття для себе зробила, що все в нашому житті закінчується, як хороше, так і погане. Тому в тяжкі дні, просто треба вставати і йти на зустріч життю! Читаючи книгу, не було відчуття:"Ну, коли вона вже закінчиться". Рекомендую для тих, хто на даний момент шукає світла в житті))