dolli_k

субъективно обо всём

23 августа 2018 г. 09:13

Але мама каже, що життя іноді схоже на "американські гірки" і мчить то вгору, то вниз. Можна почуватися неймовірно щасливою, а тоді раптом щось стається, і ти вже невимовно сумуєш, а потім стається щось інше, і щастя несподівано повертається, іноді неймовірним щастям. Мама каже, що "з часом усе стане ліпше", що час лікує. Але, як я уже казала, я не маю ЦІЛКОВИТОЇ впевненості, що вона має рацію у моєму випадку...

Чи комусь із дівчаток у віці 13 років не здавалося, що життя скінчилося й усе так погано, нещасливе кохання та й купа інших проблем? Можливо, це трохи стереотипна постановка питання, але я знаю по собі. І ця частина серії саме про це.

Цитата на початку рецензії найкраще відображає сюжет цієї книги. Уда то неймовірно щаслива, то неймовірно нещасна. Не існує жодних напівтонів, є лише чорне та лише біле. Юнацький максималізм, упевненість у тому, що твої проблеми — унікальні, і ніхто такого раніше ніколи не відчував. Безліч безглуздих учинків, за які потім соромно, навчання на своїх помилках — ось перелік згаданих в історії проблем.

Це було цікаво читати, я ніби перенеслася в свої 13 років. Але ця книга вже більше для "гормональних" підлітків. Перші 2 частини були більш безпосередньо-дтячі та "мілашні", якщо можна так сказати. Ця вже трохи інша. Трохи доросліша. Трохи з іншими думками та проблемами.

Але для мене ця серія дуже близька. З нею приємно проводити час. А схожість на справжній щоденник, яку дарують офрмлення та ілюстрації, додає читанню особливого задоволення.