22 августа 2018 г. 23:28

5 Наше майбутнє зараз

Я завжди писатиму у відповідь

Вам коли-небудь опускалися руки від невдач, зневіри, розпачу?

Можливо, вас виганяли зі школи, бо батьки не могли її оплатити?

Скільки разів за життя ви пробували цукерки?

Скільки у вас футболок? Не рахували? А фотокарток?

Ви носили валізи туристів, щоб заробити на миску кукурудзяної каші?

У вашій сім‘ї кожен має власне взуття? Що? Навіть не одну пару?

А що вам дарували на десятий день народження? Хм.. не пам‘ятаєте?

Мартіну батько подарував пляшку фанти і той був найщасливішим хлопчиком на планеті. В нього було все і нічого.

У Зімбабве життя непросте. Підручник один на десятьох, поношена до дир шкільна форма, кусок покривала - один на трьох з братами, відсутність паперу, щоб написати лист. Фото було нечуваною розкішшю, а футболка Nike з намальованою вручну емблемою. Це ж НІЩО, правда?
Але в нього була найкраща подруга з Америки, завжди поряд, хай їх і розділяли тисячі кілометрів. Ще в нього була жага до знань і мрія, до якої він йшов. Це і було його ВСІМ.

Дуже рідко хтось матиме відвагу боротися за свою мрію. Люди ніколи не надіяться, якщо легше повірити у «неможливість».

Мартін допоміг мені зрозуміти, що все, шо ми маємо - для когось королівська розкіш. І якщо на більшість питань, з яких я почала ці роздуми, ви не знаходите відповіді, то щонайменше одна людина в цьому світі хотіла би бути на вашому місці. А те, чого не маємо - дрібниці. Ми можемо одержати все, якщо наші серця палахкотять добротою. Головне - не загубити їх.
«Наше майбутнє зараз»