Канадська тайга, хижі звірі, холод. Цивілізований світ — за сотні кілометрів. Тринадцятирічний Браян Робсон після авіатрощі опинився сам на сам з дикою природою. Вітрівка на плечах та сокира в руках…
Серия: Художня література
Издательство: Vivat, «Vivat»

24 января 2022 г. 20:19

2 Спойлер

Тринадцятирічний Браян Робсон переживає розлучення батьків. Наразі він прямує до батька, летить на невеличкій Сесні до нафтових розробок. Він повністю заглиблений у свої роздуми та споглядання канадських лісів внизу, аж поки у пілота не стається серцевий напад і літак не падає. Без одягу (лише той, що на ньому), без їжі, без води (лише та, що у озері поряд), без сховку, без будь-яких допоміжних засобів він має вижити доки його не знайдуть рятівники. При нагоді стається єдине, раніше абсолютно незрозуміле навіщо, - невеличка сокира, яку хлопцю подарувала мати перед польотом. Лише випадково вона залишилася висіти на ремені, а тепер стане єдиним, що допоможе вижити.

Хлопець, сокира і його побіжні знання із школи та передач на тб. Наодинці із тайгою.

*&^%#$%^

Культова книжка? Рілі? Поки я…

ISBN: 9789669821515, 9789669428264

Дизайн обкладинки: Віталій Котенджи

24 января 2022 г. 20:19

2 Спойлер

*&^%#$%^

Культова книжка? Рілі? Поки я…

Подборки