4,1

Книжка популярного боснійського письменника Мухарема Баздуля розповідає про культовий концерт гурту U2, який відбувся 23 вересня 1997 року на стадіоні в Сараєві й зібрав 45 тисяч людей. Місто ще…
Издательство: Видавництво 21

18 июня 2019 г. 01:36

"Концерт" особливий тим, що він – наче калейдоскоп із різних поглядів на одну й ту ж подію – культовий концерт рок-групи U2 в Сараєво 1997 року. Особисті історії кількох молодих боснійців, розказані автором, показують, наскільки важливим тоді для всіх був цей концерт. Адже він став першим масштабним об’єднавчим символом для виснаженої війною Боснії.

Книга про те, як сила музики поборола силу військового конфлікту. Рішення Боно про концерт в Сараєво фактично повернуло тутешніх людей до мирного життя. А сама подія і для слухачів U2, і для самого гурту стала знаковою.

ISBN: 978-617-614-211-9

Год издания: 2018