4,2

Not every mistake deserves a consequence. Sometimes the only thing it deserves is forgiveness.

The Voss family is anything but normal. They live in a repurposed church, newly baptized Dollar…
Издательство: Atria Books

ludas1989

Книжковий співчарник

9 апреля 2023 г. 23:05

Не звичайна сімейка. Люблю, коли мене щось може здивувати з перших сторінок. Тут саме така тема. Головна героїня, з усією родиною живу у старій церкві, яку викупив її батько, бо його бісив собака пастора. Будівлю переробили в жилі приміщення, в яких мешкає батько зі своєю новою дружиною, їхньою дитиною, старший син, дві близнючки і ще хтось... Хм, так це ж його колишня дружина, яка має таке ж ім'я, як і теперішня. Так, і це ще не все. У одної близнючок не здорова прив'язаність до помираючих хлопців.

Щоб ви розуміли, це все перші два розділи.

Головну героїню звати Меріт, вона одна з близнючок. Вона колекціонує фігурки нагороди в найневдаліші дні. Перевдягає фігуру Ісуса з церкви в щось максимально не підходяще. А також за тиждень дізнається таємниці усіх хто живе в цьому домі. Вона не може…

ISBN: 1501179764, 9781501179761

Год издания: 2017

Язык: Английский

Hardcover, 384 pages

Лауреат: 2017 г.Выбор сайта Goodreads (Лучшая романтика)

Кураторы

ludas1989

Книжковий співчарник

9 апреля 2023 г. 23:05

Щоб ви розуміли, це все перші два розділи.

8 октября 2022 г. 00:58

5 Спойлер Колін Гувер та моє сердце в її долонях

Я можу казати хоч 100 мільйонів раз, що я обожнюю Колін Гувер та її творчість, і не буду втомлюватися. Без перебільшення.

Книга, яка відрізняється від звичайної тематики авторки. Роман про сімейні цінності, а саме: чесність в сім'ї, вміння довіряти та прощати тощо.

Я не буду розповідати про сюжет книги, тому що краще взяти і самому прочитати цей роман. Отож, одразу будемо аналізувати те, що нам дає Колін Гувер. Насамперед, є первинні, як на мене, сімейні проблеми, які зачіпаються в цій книзі:

- заборона давати дитині продукти, які мати вважає шкідливими (це може дуже нашкодити дитині в майбутньому.);

- невміння вислухати дитину та її проблеми або те, що її непокоїть (тому вона замикається від людей, і нічого не розповідає близьким про свої внутрішні переживання та почуття.);

- невміння…