3,8

Десять років тому українські лікарі винесли Юлі вирок: до свого вісімнадцятого дня народження вона має вмерти. Ця книга – своєрідний щоденник-сповідь, де кожен рядок – не уява авторки, а події з її…
Издательство: Фоліо

29 ноября 2021 г. 20:58

Книга дуже цікава і захоплююча. Хоча спочатку я не все розуміла. Історія Юлі дуже надихає і надає сил. Прочитавши цю неймовірну книгу, я почала дивитись на життя іншими очима. Життя - це найдорожче, що у вас є. Потрібно житти для себе і в задоволення, як останній день.
Погані оцінки, не складені сесії,образи,і т. д. Це все маячня. Все можна змінити. В будь - яку хвилинку. Було б тільки бажання. Не бійтеся зізнатися у коханні, зробити перший крок, зробити щось надзвичайне, шалене(але в міру:)), наступного разу може не бути.
Прочитайте історію Руденької, вона вам неодмінно сподобається.

ISBN: 978-966-03-7337-2

Год издания: 2013

Язык: Украинский

29 ноября 2021 г. 20:58

Прочитайте історію Руденької, вона вам неодмінно сподобається.