3,9

Чи зможе полум`я кохання подолати жагу помсти?

Середина ХІХ століття. Катруся росла без мами, а коли в хаті з`явилася мачуха Килина, життя дівчини стало нестерпним. Килина прагнула видати її за…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

11 февраля 2022 г. 12:56

4 Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса, Небезпечне оружжя — жіноча краса. І. Франко

Саме від своєї краси частіш за все і потерпає Катерина. Роман про любов кріпачки та графа, така собі Попелюшка українського формату, але пристрасті вирували значно більші. Тут і підступне вбивство, і кіднепінг, і лямури не гірші, ніж французькі.

Читалося легко, роман непоганий, але не заціпив. Фінал короткий, зім'ятий і каламутний. Таке відчуття, що авторка просто звела сюжетні лінії докупи й парою фраз обрубала їх. Та питання по сюжету лишилися. Окрім цього мені не дуже вірилося в любовну лінію Катерини і Криштофа. Спробую почитати ще один роман і остаточно вирішити, мій автор чи ні. А ви читайте й робіть власні висновки, але не забувайте: література суб’єктивна.

Про що ж книжка?

Мальки — найбідніша сім’я на селі. Та не злидні роблять життя Катерини складним, а мачуха Килина, яка…

ISBN: 978-966-14-9799-2

Год издания: 2015

Язык: Украинский

Мова: українська
Обкладинка: палітурка
Сторінок: 256
Формат: 135х205 мм
Видавництво: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

Кураторы

11 февраля 2022 г. 12:56

Про що ж книжка?

Nina_M

23 января 2019 г. 20:45

Чомусь останнім часом стаю все сентиментальнішою. Хочеться чогось ніжного й трепетного, такого, щоб душа "розвернулася і звернулася", й саме на таку книгу я натрапила. Очікувала чогось шевченківського - про давнє село, про велику родину - а отримала навіть іще більше. Це варіація на тему Попелюшки, але така вона близька й зрозуміла, бо - українська. Чимало довелося пережити кріпачці Катерині на шляху до свого щастя, мабуть, болю навіть більше, ніж радості, але авторка переконливо стверджує, що страждання винагороджуються, що можна й треба мріяти про принца на білому коні. Історія, зрештою, цілком передбачувана, а проте як дивовижно автор описує почуття, що вирують у душі молодої дівчини, яку так обділила, а потім наділила доля! Щиро вдячна пані Юлії за таку зворушливу книгу.