4,9

На мільйони світлових років у всі кінці Всесвіту немає нічого дивовижнішого за невеликі осередки матерії, яка внаслідок ще не осягнених людським розумом умов одержала можливість створити розумний…
Издательство: Ярославів вал

4 августа 2014 г. 13:05

чудово! безкінечний колодязь для роздумів про влаштування всесвіту, відносин людини з Богом, природою. шлях людства від колиски до зрілості з усіма його досягненнями і помилками. підхід дуже неоднозначний, можливо занадто атеїстичний, проте неодмінно вартий уваги, особливо в сучасних світових реаліях, коли науковці і різного рангу провидці лементують про кінець епохи сучасної цивілізації.

ISBN: 978-966-2151-31-2

Год издания: 2009