3,4

Що ти знайдеш у минулому — силу чи згубу?

За день до того, як сталася аварія на ЧАЕС, Микола покинув роботу у видавництві. Тепер він вільний митець. Але чи вільна його душа? У дивному сні він…
Серия: Зірки української прози
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

svetaste

22 ноября 2015 г. 19:23

І що це було? Ностальгія за нездійсненними мріями? Чи ностальгія за тим, що раніше не від тебе самого залежало, чи мрія здійсниться? Виходить, автор ностальгуює за палками в колесах. Чи так проявляється страх перед індивідуальною відповідальністю?

Звичайно, є хороші думки, але їх виконання бажає кращого. Твір здається не обробленим, й незавершеним. Так і хотілося повернути авторові на доробку.

ISBN: 978-966-14-6543-4

svetaste

22 ноября 2015 г. 19:23

zadnipriana

2 декабря 2014 г. 12:01

Мені не сподобалось. Можливо, я не зрозуміла цю книгу. Або зрозуміла, але не так як варто було б. В будь-якому випадку, такий Шкляр мені не до душі. Люблю його Марусю, Залишенця, навіть дещо "ванільна" "Тінь сови" і та більше до серця лягла, ніж ця книга, пронизана якоюсь тягучістю-неминучістю.

Подборки