Tom pięciu opowiadań Manueli Gretkowskiej mówi o potrzebie i poszukiwaniu miłości. Autorkę interesuje miłość kobiety i mężczyzny, we wszystkich jej smakach, obrazach, wcieleniach. Sandra K. to…
Издательство: Wydawnictwo W.A.B.

7 августа 2012 г. 22:21

Не впевнена, що до кінця зрозуміла всі думки автора. Така чудова назва, проте пристрасті таки не було аж стільки, як передбачувалось по титулу. Перше ж оповідання про злегка невріважену секретарку не особливо припало до душі, вона просто божеволіла у свій спосіб, тому була налаштована доволі скептично. Проте таки сподобались дві останні "Mur" та "Ikona".

7 августа 2012 г. 22:21