4,1

Прекрасний роман. Один із двох найсенсаційніших романів в історії української літератури. Одразу після виходу в світ книга стала бестселером. її читали, передаючи з рук у руки. Читачів зачарував…
Издательство: А.С.К.

27 января 2021 г. 17:56

5 Вивчайте українську історію

Взагалі тяжко читати книгу, бо багато не зрозумілих слів, але сюжет цікавий. Тут розповідається про пригоди князя Володимира, його політику, релігію християнства та язичництва. Голову державу показують і в особистих стосунках з жінками, їх переживання з приводу завоювання серця коханого, адже давня релігія дозволяла мати безліч дружин.

ISBN: 966-539-477-0

Год издания: 2008