Галина Вдовиченко - Тамдевін
4,1

Тамдевін 4.1
Успішна українська художниця Анна, яка зробила кар´єру в Росії, їде у відпустку на запрошення колишньої однокурсниці у віддалене село поблизу старовинного замку, де можна легко загубитися у часі і просторі. В цей же час у дикому урочищі Карпат проводить дослідження науковець-етолог Юрій. Він вивчає поведінку вовків у природному середовищі. Для цього він взяв під опіку трьох новонароджених вовченят, які втратили батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж ті, за якими живуть люди.
Несподівана зустріч з художницею докорінно змінює життя і дослідника, і вовчої зграї.
Серия: Популярні книжки
Издательство: Нора-Друк

23 января 2021 г. 22:17

0 Успішна, художниця, приїжджає, пошуки, нові, сюжети,карпатське, село, старовинний, замок, Габсбургів, дике, урочище, етолог, вивчає, вовків, несподівана, зустріч, змінює, їхні, життя, книжка, оповідання, ввійшли.

Успішна художниця Анна приїжджає на пошуки нових сюжетів у карпатське село, яке є поблизу старовинного замку Габсбургів. А неподалік, у дикому гірському урочищі, етолог Юрій вивчає вовків. Несподівана зустріч Юрія та Анни змінює їхні життя...("Тамдевін"). Також до книжки ввійшли оповідання.

224 сторінки...

ISBN: 978-966-2961-45-4

Год издания: 2009

Язык: Украинский

2009 - "Коронація слова" - І премія номінації "Романи"

Номинант: 2010 г.Портал (Книга на украинском языке)

23 января 2021 г. 22:17

224 сторінки...

30 апреля 2015 г. 20:45

Беручись за читання книги "Тамдевін" навіть не уявляла, наскільки вона мене вразить! Думала, читатиму тільки про шалене кохання, а насправді історія з науковим відтінком, художньою красою та неперевершеними пейзажами Карпат. Кохання було, але про це пізніше... Галина Вдовиченко знайомить читача з трьома історіями: Анни, Юрія та вовків. Так, вовки являються ключовими героями, адже саме з ними, їхньому самобутністю автор порівнює людей.

Як розумні істоти люди мали б поводитися відповідно до вимог усвідомленої відповідальності, насправді ж демонстрували й демонструють цілком протилежний тип поведінки. Деяким людям та людським спільнотам варто повчитися у вовків: їхня відданість співтовариству викликає повагу. Вовк готовий захищати своїх, він піклується про молодших родичів і має сильніші,…