Любимые стиховытворения

4,9

"Любимые стиховытворения": стихи зарубежных поэтов. Это первое русскоязычное издание книги, которая выдержала больше десяти переизданий в Украине. "А-ба-ба-га-ла-ма-га" готовит также аудио-CD, на…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

3 ноября 2011 г. 11:58

Обожнюю ... з задоволенням читала племінниці. Чудові віршики доповнюються надзвичайно красивими ілюстраціями, які переносять в захоплюючий світ дитинства. Мила добра книга, розвиває гумор, загалом, вірші різнопланово та підсвідомо виховують дитину, багато чого навчають, і на якомусь дуже тонкому і в той же час доступному рівні - особливо тому, "що таке добре, що таке погано". Це прекрасний збірник віршів, який можна і треба перечитувати.

ISBN: 966-7047-62-8

Год издания: 2006