3,7

Ім’я всесвітньо відомої феміністки Симони де Бовуар перш за все асоціюється із її класичною соціологічно-філософською працею «Друга стать», принаймні в нашій країні. Проте не менш цікавою є її…

unintended_mmm

22 сентября 2021 г. 09:13

“Усі жінки думають по-різному, але всі думають, що деякі речі з ними трапитись не можуть, тож вони брешуть собі.”

Досить довгий час я планувала знайомство з творчістю Симони де Бовуар. І цього літа час настав - я побачила неймовірно гарне видання у @snowdrop_publishing і вирішила, що саме з цієї книги й почту знайомство.

Ох! Наскільки ж вона виявилася вчасною! Наскільки виправдала очікування! Словами не передати!

Книга складається з трьох оповідань: “Свідомий вік”, “Монолог” і , власне, “Ошукана жінка”. В усіх так красиво і тонко описується жіноча душа, з усіма сумнівами та думками, зі сподіваннями й переживаннями: через вже дорослих дітей, через свій вік, через сімейні колізії, відносини з чоловіками, зради та вірність, бажання або небажання присвятити себе родині чи роботі. Героїні її…

ISBN: 978-617-7936-02-1

Год издания: 2020