В очікуванні Різдва. Історії для затишних вечорів (сборник)

Френсіс Годґсон Бернет

27 июля 2021 г. 11:51

Начнем по порядку.

Я прочитала "Таинственный сад", и в книге была еще эта повесть. Совсем небольшая, поэтому я не скупилась её прочесть.

Это история о маленькой девочке Эдифи. Она очень воспитанная(я бы сказала, чересчур), вежливая, на свои года умная, начитанная.

Я искренне смеялась с её поступка. Да так, что заинтересовала и маму этим произведением.

Я думаю, детям от 9 до 14 лет прям понравится, будет интересно, смешно и полезно. И взрослые тоже заинтересуются в повести.

7 января 2022 г. 14:41

напередодні Різдва трапляються дива, і от одним з таких див стала для мене ця книга. "В очікуванні Різдва" збірка оповідань одної авторки Френсіс Годґсон Бернет, про які поговоримо сьогодні:

відкриває збірку оповідання "За білою цеглиною". здається, що перша історія має бути дуже крутою, щоб зацікавити читача, але авторка схоже, так не думає. мене вона ніяк не зацікавила,  і якби не заманливі заголовки наступних історій, я б напевно, закинула цю книгу й лишила б для кращих часів. було нудно, місцями не зрозуміло. якби авторка хоч трішечки збагатила історію подіями й не розтягувала все, було б на багато захоплююче!

1/5

"Історія принца Тонконіжки"- поділена на 3 частини. початок дуже дивний й банальний. мені здалося, ніби авторка здуріла, коли писала першу частину історії. почала молоти таку…