Burmuar

28 мая 2015 г. 21:35

Вкрай болюча і чіпка книга. Якоїсь хвилини розумієш, що сам почав думати верлібрами, колупатися у своїй голові, щоб зрозуміти, в яких відносинах з головним співрозмовником авторки ти сам. Книга, де перед нами вивернулися, як светр, навиворіт, щоб показати все те, що не показують людям. Авторка оголилася значно більше, ніж якби вона зняла одяг, бо то - знята шкіра. А під шкірою - м’язи. І ми своїми очима торкаємося до них, спричиняючи божевільний біль.

Найгіркіші, найтонші вірші, як мені здалося, це ті, що про маму, точніше про те, що мами вже немає поруч. Ця тема іноді превалює у творі, іноді проходить на другому плані, ніби голуб, що черкає крилом плече. Та в будь-якому разі - пекуче і солоно.

Пронизливо, відверто, гірко і солодко. Вкрай щиро. Начитано самою авторкою (аудіокнига), і від…

7 января 2012 г. 13:35

Неймовірно ніжна та добра книга. Ладна перевернути цілий світ, що живе у тобі, що оточує тебе. Так хочеться взяти приклад з героїні та бути такою ж чистою, доброю, радіти життю... та розуміти, що є дійсно головним. Надзвичайна. Просто хочеться подякувати за неї. Авторові, рідним автора, коханим, видавництву, тим хто купує ці книжки та ділиться цим скарбом з близькими, Господу - всім. Бо такі твори необхідні. Вони мають бути.

Моя одвічна подяка за щастя читати ці тексти чарівній дівчині з очима кольору безмежності неба.