2,5

Класичний сюжет — дехто, назвемо його С., тікає від поліції й опиняється у невеличкому монастирі. У ньому всього п'ять сестер. Чи все ж таки шість? Хто ці сестри? Хто така Міхаела? Що означають усі…
Серия: Карта світу
Издательство: Фоліо

13 декабря 2022 г. 15:17

0.5

Просто рідкісна дурниця. Я думав, що гіршого готичного роману, ніж «Ватек» Бекфорда не існує, але помилявся. Схоже на графоманію людини з явними психологічними проблемами, але все настільки тупо й примітивно написано, що відкидає будь-яку підозру в грі чи стилізації. Такий собі літературний грайндхаус/експлойтейшн. Цитати з Бодріяра виглядають просто як насмішка, це навіть гірше, ніж якби Чейз узявся у своїх романах цитувати Канта. Один плюс, що тут усього лише 120 сторінок.

ISBN: 978-966-03-5610-8

Год издания: 2011

Язык: Украинский

13 декабря 2022 г. 15:17

0.5

5 октября 2017 г. 03:25

2 Очень странно и сумбурно

Я понимаю книги с религиозным подтекстом, понимаю эротику, понимаю готику и даже ужасы. Но эта книга не самый симпатичный венигрет из всего этого. Сути я так и не поняла. Очень жаль времени и денег.