17 февраля 2014 г. 00:57

Продовження пригод Вовчика і його друзів. Тепер вони відкривают детективне агенство і допомагають розкривати злочини Моторошного Лісу. Чи зможуть вони віднайти привида Вовчили-Хижачили викраденого Паном Крутихвостом ви дізнаєтесь прочитавши листи зібрані у книзі. Так, я дійсно вважаю цю серію чудовою дитячою літературою. Мені подобається стиль оформлення цих книг - листи Вовчика до батьків, у яких він робить помилки, замальовки. Цікавим є сам персонаж, він наївний, простодушний і читаючи книгу дитина почуває себе розумнішою за Вовчика і помічає як його дурять. Дійсно спробуйте обговорювати цю книгу з дитиною)

25 мая 2020 г. 14:08

У ЛІРАЖОД є кілька дуже схожих справ. У звірів викрадають дитинчат. І це не все, через декілька днів повертають назад. Я з цього немало здивувався. Ну певно що й як і всі. І з цього мало дивуватися, вони не тільки щезли на декілька днів, а й змінилися: у їжачків з’явилася кишеня, в яку вони складають голочки, зайці тепер, коли бачать браконьєрів, кричать “Ми тут! Ми тут!” тощо. ⠀ Жерлок Хохмс - це типічна пародія на Шерлока Холмса. Тільки Жерлок більш сучасний та тупіший. А я чомусь подумав, що він це Крути-ідіот. Його приладдя: суперкомп’ютер, нюхалка, лизалка - просто вигадки Крутихвоста. Але ні, мої підозри марні.

11 июня 2020 г. 16:08

28 января 2022 г. 19:41

Малютка волк со своими друзьями создал лесное агентство и к ним стали приходить звери за помощью. Друзья были очень любопытными и справлялись легко со своими заданиями, но одно дело заставило их потрудиться. У автора книга получилась очень интересной и забавной. Мне понравились иллюстрации и то, что книга выполнена в виде дневника. Мне кажется, что книга будет интересна детям от 5 до 12 лет.