crazy_squirrel

по прятанию орехов

10 июня 2018 г. 20:08

"Джордж і скарби космосу" — друга в серії про пригоди Джорджа, його подруги Енні та її тата-фізика Еріка. Ерік займається запуском нового марсохода, однак той чомусь виходить з ладу і не працює, як належить. Джордж приїздить до друзів у Флориду на літо і разом з Енні та ще одним вундеркіндом Емметом вони разом шукають повідомлення від інших цивілізацій у різних частинах нашої галактики. Тут буде багато фактів про різні космічні тіла і будову галактики, про те, як утворилося життя та чи можливо його знайти на інших планетах. Хто зна, може, Джорджеві це вдасться? Книга дуже гарно побудована, історія з пригодами розбавляється вставками наукових статей (котрі, в свою чергу, дуже грамотно оформлені — ніби книга Еріка, котру читає Джордж). Друзі побувають у різноманітних куточках Всесвіту і на власному досвіді переконаються, як мало місць, схожих на наш рідний дім. Звісно, тут не обійдеться без карколомних пригод і несподіваних відкриттів, а головне — ця книга справді надихає і переконує, що для справжнього науковця головне — знання та істина.