Sopromat

23 апреля 2018 г. 11:18

Ідея взята з "Жарту мецената" Аверченко, але розвинена в реаліях кінця 20 століття.
В черговий раз приїхав у колись рідне місто. Виявив не тільки відсутність зв,язку, ще й світла. Рідер вдалося зарядити тільки на слідуючий день. Дуже хотілося якось підбадьоритися- прочитати щось забавне з власної бібліотеки.
Знайшов "Козеня у молоці". Саме у м,якій обкладинці.
Прочитав швидко, іноді посміхаючись ( останнім часом це буває рідко).
Але ледь помітний осад залишився: "мильні бульбашки" від літератури премії отримують, а от я - талановитий та спритний віртуоз- тільки скромно відстовбурчую пальці.
Можливо, я помиляюся, немає такої потаємної думки автора. Чи переконають у цьому наступні твори?

Сюжет с объединяющим названием "из говна пулю" начался даже не с Аверченко , а , пожалуй еще с Пигмалиона. Да и вообще у половины сюжетов торчат ноги Апулея. )))
Но раньше не драли сюжет так бесстыдно, как Поляков. Наверно потому, что ксероксов еще не было.

"мильні бульбашки" від літератури премії отримують, а от я - талановитий та спритний віртуоз- тільки скромно відстовбурчую пальці.Можливо, я помиляюся, немає такої потаємної думки автора.

Да какая же она тайная?! Это , наверно , основная и самая частодумаемая мысль всего "писательского цеха" . Ну или допремиальной / мимопремиальной его части