Ksyhanets

18 февраля 2018 г. 01:39

Дуже важко писати відгуки на такі великі по своєму значенню книги. Це класика не тільки російської літератури, а й всього світу. Роман входить у світові списки найкращих книг, займаючи при цьому далеко не останні ряди.

І мені дуже прикро визнавати те, що цей роман справив на мене далеко не те враження, якого я чекала і якого мені б хотілось. Всю книгу я задавалась питанням, чому кохання Анни до Вронського по своїй силі переважило любов до власного сина. Мені було жаль Кареніна, який хоч якось намагався з самого початку врятувати честь Анни у світській спільноті. І я відверто не розуміла деяких вчинків самої Анни.

Хоча ні, ок, трохи розуміла, бо коли кохання засліплює, то ладен на все. Але так як я сторонній спостерігач за цим всім, то хотілося би бачити більше здорового глузду, а не ось цього всього.

Очень трудно писать отзывы на такие великие по своему значению книги. Это классика не только русской литературы, но и всего мира. Роман входит в мировые списки лучших книг, занимая при этом далеко не последние ряды.

И мне очень обидно признавать то, что этот роман произвел на меня далеко не то впечатление, которого я ждала и которого мне бы хотелось. Всю книгу я задавалась вопросом, почему любовь Анны к Вронскому по своей силе перевесила любовь к собственному сыну. Мне было жаль Каренина, который хоть как-то пытался с самого начала спасти честь Анны в светском обществе. И я откровенно не понимала некоторых поступков самой Анны.

Хотя нет, ладно, немного таки понимала, потому что когда любовь ослепляет, то готов на все. Но так как я сторонний наблюдатель за этим всем, то хотелось бы видеть больше здравого смысла, а не вот этого всего.

Прочитано в рамках гри "Книжное путешествие".