Sopromat

3 февраля 2018 г. 13:15

4 Відгук Металевопузого.

картинка Sopromat
Зрозуміло, що ця книга не для першого-ліпшого. Для дитини чи підлітка, захопленного Поттеріаною, вона буде одним з найкращіх подарунків.
Видавництво BLOOMSBURY неперевершене. Тверда обкладинка, якісний папір, ляссе.
В середині іллюстрація з Ukrainian ironbelly розкладається до розміру 4 сторінок, щоб можна було краще уявити цього дракона.
Взагалі- Олівія Ломеніч Гілл свою справу знає. Малюнки виповнені майстерно. Про неї саму можна дещо дізнатися наприкінці книги.
Текст не важкий для перекладу, якщо дитина вивчає англійську мову ( окрім назв істот). На предостанній сторінці вони записані за алфавітом; є Норвезькі, Угорські, тощо.
Нашій сім,ї більш за всіх сподобався Крап. Бо зовні схожий на нашого песика Осю. І шкарпеточки білі, кінчик хвостика білесенький, але не роздвоєний. Тільки у нашого вуха стирчать як у вельш-коргі. І магію має добру: заспокоювати та захищати в міру своїх- вже не молодих- сил. картинка Sopromat
Якщо ви доросла людина, вас це не захоплює- книга не сподобається. Я ж знаю багато таких, що з героями росли. І залучилися до читання завдяки їм. А це- не аби що.