19 октября 2017 г. 19:40

5 Немовірна подорож в минуле

Це книга від якої я не могла відірватися, аж доки її не дочитала. Фантастична подорож в 16-те століття, чарівний схід з його жорсткими законами, але й з його особливою тонкою філософією. А ще ця книга просто подарунок для всіх любителів серіалу "Величне століття, адже на її сторінках можна зустріти і Сулеймана, і Хуррем - султан, і їх доньку Міхрімах.
Головний герой - 12-річний хлопчик Джахан, спочатку він просто доглядач найпрекраснішого в світі слона, згодом учень найвідомішого в світі архітектора, а потім... А що потім я не буду говорити. Книга читається на одному подихові, в ній не відчуваєш часу, адже і сам Джахан не розуміє, коли сивина вкрила його волосся, бо ж ще вчора він їхав верхи молодий і дужий на своєму білому слоні.

Іноді для того, щоби душа розквітла, синку, її треба десь надломити.

Ця історія пронизана любов*ю до справи, яку ти робиш. А ще вона про кохання, в якому продовжуєш кохати людину попри все. Не можна змінити весь світ, можна поміняти своє відношення до нього.

Є на світі те, що в моїх руках, а є те, що не в моїх руках. Я не можу завадити людям руйнувати. Я можу тільки будувати далі.

Чудова книга, яку я раджу до прочитання.