1 февраля 2017 г. 23:02

"Є в житті періоди, насичені подіями і почуттями, і їх неможливо ні пояснити, ні назвати точним словом"

Довго вагалася, варто купувати цю книгу, чи ні. Це було зумовленно моїм страхом про книги з психолоії і саморозвитку. Проте, коли вона потрапила мені до рук, задоволення важко було описати.
Ця книга - не посібник вправ і не спосіб життя. Автор майстерно поєднує принципи успішності із художнім стилем, створюю досить цікаву історію, яку можна прочитати для розслаблення. Проте вона також смушує і задуматися.
Для мене ця книга стала змогою ще раз подумати про життя, про його цінності. Я ще раз підтувердила думку про те, що більшість моральних проблем людей йде від їх дитинства. І, звичайно ж, хочеться подумати, чи не живу і я за принципом "жертви"?
Алан - герой, що зображує більшість людей сучасності і кожен може впізнати у ньому себе. В тій чи іншій ситуації, у яку потрапрляє чоловік, ми побачимо власні вчинки та проблеми.
Ів Дюрей - неперевершена особистість і у той же час звичайна людина. Герой з`являється саме тоді, коли потрібно, але досить часто неочікувано. З першого погляну може здатися, що він холодний і жорстокий, проте, коли всі карти відкрито, зрозумілі і його мотиви, і його вчинки.
Особливо хочеться сказати про закінчення твору. Це справді було несподіванно, і навіть трішки шокуюче. Автор майстерно тримав інтригу до кінця, і хоч сама книга не особливо наповнена поворотами сюжету, закінчення просто вибиває землю з-під ніг.
"Бог завжди подорожує інкогніто" Лорана Гунеля - книга-думка, книга-життя, книга-історія, книга-розуміння. Вона не вчить чогось особливого, але змушує задуматись над власним життям, мотивує не здаватися і йти далі.