Aleksandra_fox

14 августа 2016 г. 21:43

Після цієї книжки варто повірити у долю..
Ця книжка відкриває для мене сучасну українську літературу. До неї читала книжки українською тільки по програмі у школі і класику. І мені подобалось. Але за сучасну українську літературу не бралася. Якось не було бажання знайомитися з нашими відчизняними авторами, бо думала, що українська література не така хороша і нічого цікавого не можуть наші написати. Ат от багато чула я про цю книжку хороших відгуків від друзів, тож віришила, що варто було б і мені ознайомитися з цим романом Люко Дашвар.

Хоч я і знайшла для себе якісь моменти та вчинки героїв, які мене дратували, але в цілому мені сподобалась ця історія забороненого та неосяжного кохання дівчини Марусі - першої красуні на селі до нікому не потрібному, не красивому німцу Степану.
І мабудь, то було для них щастя зустрітися і покохати один одного раз і назавжди, але я побачила в цьому і прокляття, яке буле ярмом для обох.
Можна навіть сказати, що якщо б не їхнє кохання, то багатьох подій можна було б уникнути та для них було б краще все таки бути разом.. Попри все, що трапилось із ними для мене зовсім чужими здалися думки Марусі і її я не підтримую, хоч би як там вона гадала буде краще, чи що там собі вигадала про любов.
Цей роман можна назвати сімейною сагою з легко містичним забарвленням та драматичним сюжетом. Дуже сильний сюжет: емоційно, непередбачено і драматично!