kallisto_kyiv

31 мая 2016 г. 19:42

Друга моя книжка Лори Флоранд, і все в тому ж дусі: він такий мужній, такий гарний, струнка талія, підтягнуті стегна, від його погляду шерсть стає дибки, слабшають коліна і все таке. Вона така беззахисна, що хочеться її взяти на руки і не відпускати і любити, любити, любити. Практично вся книжка витримана в такому солодко-цукровому стилі. Вона ще ніколи нікого не любила, і дуже боїться відкритися, а він запримітив її одразу і дуже хоче з нею бути, а вона не знає, і верне від нього ніс половину книжки, а другу роздумує, треба він їй чи ні.

Багато місця займають описи їжі: як вона хрустить на язиці, які там дивовижні краплинки на ягідках і таке інше. А потім жуєш той макарун чи тістечко в кондитерській, і на смак він торт як торт, фантазія автора занадто перебільшує ці всі смакові відчуття.

У книжці 150 зносок, і майже всі вони - французькі слова. Задовбуєшся кожного разу переходити за цими посиланнями, це занадто. Якщо вони напишуть не jeune homme, a молодий чоловік, одразу зміниться суть книги?

Читається швидко, любовні сцени і описи сумнівів можна читати по діагоналі, загалом таке легке розважальне чтиво.