SaganFra

2 ноября 2015 г. 12:25

Чудова книга для закоханих у Львів!
Львів оспіваний багатьма авторами сучасної української прози. Кожний автор додає щось своє, ще не зауважене іншим. Хтось додає трохи містики, хтось більше історії, але кожен із них освідчується Львову у коханні. Львів насправді романтичне місто, в нього хочеться приїздити. Його не можливо «звідати» до кінця, обов’язково залишиться ще щось до наступного разу.
Ця книга двох закоханих у місто Лева пань. Це відчувається у кожному рядку, це проступає крізь чудову обкладинку книги. Львів – ось хто головний герой книги. Він постає перед нами у різні часи: і мирні і воєнні. Його бруківку топтали різні військові чоботи, спершу «совєцькі», потім німецькі, потім знову «совєцькі». Але не завжди так було.

В центрі роману доля Магди, її кохання до вченого хіміка, котрого не схвалили заможні батьки. Її молодість та юність припали на довоєнні і воєнні роки. Авторки подають чудову панораму міського життя середини та кінця тридцятих років. Походи до кінотеатрів, посиденьки у кнайпах та кав’ярнях, жарти славнозвісних львівських батярів і кохання, кохання і ще раз кохання. Не буду переповідати сюжет. Читайте, занурюйтесь у чудову атмосферу і насолоджуйтесь!