17 мая 2015 г. 23:52

Вічна війна розуму і емоцій. Життя комедія (для тих хто думає) і трагедія (для тих хто відчуває).
Управліня емоціями - наша щоденна робота. Ми робимо все можливо щодня щоб настій в нас був хорошим.
Нам потрібно розвивати самоствідомість. Розпізнавати і відслідковувати почуття. Високий емоційний інтелект це коли в людини - постійно хороший настрій, відсутність страху і тривоги, з усіма людина вміє потоваришувати, бере охоче на себе відповідальності, добра, турботлива, в згоді з собою і іншими.
Гнів ніколи не буває безпричиним, але дуже рідко ця причина поважна. Якщо ми відповідаємо гнівом на гнів - ми собі робим гірше, бо помножуєм його. Требе заспокоїтись і підійти до вирішення спрвави конструктивно.
Переживання - багаторазове прокручування в голові негативного, фатального сценарію розвитку подій.
Серед жінок в два рази частіше стається депресія, а серед чоловіків алкоголізм
Вища мотивація і наполегливіть - переростає в емоційну перевагу над іншими.

Надія - це той фактор чому одні люди досягають, а інші ні, хоча люди в принципі однакові. Великі надії стимулюють великі цілі і велику мотивацію і працю, тому вони отримують все.
Надія - віра в те, що у вас є бажання і вміння щоб досягти своїх цілей які б вони не були. Надіятись - не підаватись непереборній тривозі або депресії і не губитись в періоди тяжких випробувань і невдач. Люди з сильною надією ідуть до поставлених цілей і не тривожаться.

Оптимізм і надія - це нерушиме очікування що все в житті складеться добре незалежно від невдач і розчарувань. Це устаноска яка утримує людей від впадання в апатію і безнадію.
Якщо ви торговий агент - вам потрібен оптимізм і надія. Ви повині залишатися ласкавим отримавши відмову і далі говорити.

Натхнення - це стан самозабуття яке протилежне тривожним роздумам. Ними тоді ніщо не володіє, людина поглинається даним завданням і забуває про все і втрачає своє его на якийсь час.
Ті хто мали задоволення від малювання ще в школі досягли значно більшого ніж ті хто пішов на художника заради слави.
Вчитель айкідо казав : айкідо це мистецтво примирення, кожен хто хоче битися вже розірвав свій звязок з всесвітом. Слід вчитися залагоджувати конфлікти, а не розпалювати їх.

Загалом книга корисна, але не дуже цікава.