Romashka28

30 января 2015 г. 21:49

Запам'ятайте: Шанель завжди No. 1, навіть, якщо це "Шанель No. 5"!

Вона ввела в моду короткі стрижки, маленькі капелюшки, нитки перлів, вишукані парфуми з номером 5, маленьке чорне плаття, сумка "2-55". Модель першого пляжного костюма, жакет кардиган, ідея носіння біжутерії, пальто на хутрі. Сукня сорочкового крою, плісирована спідниця, костюм-двійка без коміра з обробкою з тасьми. Вона звільнила жінок з пут корсета і переодягнула в штани, дозволила нам стати ще більш жіночними і елегантними. Жінка-легенда, Жінка-стиль, Жінка-епоха, Ікона в світі моди - Велика Мадемуазель Шанель.

Її моделі підкорили жінок XX століття своєю простотою, елегантністю і бездоганним стилем. Її ім'я і в наші дні не сходить з рекламних плакатів, а Будинок моди Шанель процвітає й досі. У чому ж секрет такого шаленого успіху знаменитої Мадмуазель? З чого починався її шлях до вершин слави? Звідки вона черпала натхнення, які перешкоди довелося подолати - відповіді в цій неймовірно красивій автобіографічній книзі.

Дочка ярмаркового торговця, що виросла під опікою монахинь, співачка дешевих кабаре, швея знатних французьких дам Габріель Шанель пройде свій шлях всипаний самотністю, болем, зрадами, заздрощами, розбитими серцями і плітками, переживе втрати, злети, падіння, розчарування, доленосні зустрічі і дві війни, створить свою особисту державу стилю та моди і стане Великою Мадемуазель Коко Шанель. За кожну невдачу в особистому житті доля заплатить їй черговим шедевром от кутюр, феєричним модним показом і визнанням. Вона закоркує свої сльози в прозору баночку під номером 5 з бурштиновою рідиною, яка стане брендовим запахом. Міліони на банківському рахунку подарують їй омріяну свободу і незалежність. Франція та й, зрештою, світ впаде до її ніг так само, як серця чоловіків, що траплялись на її шляху, від герцого Вестмінстерського, Черчилля і Стравінського до великого князя Романова. Вона створить свою, особливу епоху, бо стиль від Шанель - це класика на всі часи.

Тендітна Шанель була сильною і безжальною. Вона не прощала слабкості, ні собі, ні іншим. Її ненавиділи і любили, нею захоплювались і зневажали, Її засуджували. А Вона не звертала уваги, бо це всього лише масовка на тлі Великої Мадемуазель.

картинка Romashka28