14 ноября 2014 г. 13:31

Перша книга, яку я відкрила у цієї письменниці і, м'яко кажучи, отримала змішані почуття та думки після прочитання.
Інтрига трималася до останнього. Так. Вразила лінія розвитку героїв у книзі. Багато моментів, які можна цитувати. Так.
Але, взагалі - слабка книга. Прочитала її за три дні і розраховувала на більше. Хоча, прочитати можна. Написана дуже гарною мовою.
Міфологія, описи міста Лева та погоди - все це доповнює книгу та є чи не найголовнішим у ній. Атмосфера побудувала звичну соціальну історію, яка може трапитися у кожного.
Моя оцінка - 6.5 з 10.

Сергій провів пальцем по знімку. Зітхнув. Поставив фото на місце. Покрутив щоденник у руці. Зошити з віршами, щоденники та малюнки — от і все придане дружини. Пригадав, як його Зорянка почала малювати. Коли завагітніла, то майже відразу. Брала до рук папір, пензлики, вмочала їх у воду і… Малювала. І лише білою фарбою, білим по білому. Сергій не дивувався такому бажанню дружини. Вона йому все розтлумачила: «Білий можна розкласти на кольори. Кожен собі сам розкладе, якщо захоче».
Так, малюнки Зірки. Малювала білим і розповідала казку.

картинка graveyard