ludas1989

Книжковий співчарник

1 января 2024 г. 14:40

4 "Я краще буду відчувати біль, живучи, ніж ховаючись."*

Єдиний недолік книги - відсутність фото, але і це досить логічно. Елліот відверто ділиться найболючішими моментами свого життя, фото заберуть акцент з переживань, бо загалом більшість з них несуть позитивні емоції. Тому навіть це не можна назвати недоліком. Чисто моя думка.

"Камінг-аут у 2014 році був скоріше необхідністю, ніж рішенням, але так, це була одна з найважливіших речей, які я коли-небудь робив для себе."*

На виході я отримала більше, ніж очікувала. Набагато більше. Найчастіше навіть мемуари несуть в собі вже загальновідому інформацію. Пейдж обіграв історичні факти і зацікавив пошукати щось ще. Наприклад, я дізналася про те, що у 2016 році Елліот Пейдж (на той момент Еллен) був в Україні і знімав епізод шоу "Gaycation". Ще два моменти, про які я не чула ніколи - Вибух у Галіфаксі та Убивство Сильвії Лайкенс (і фільм заснований на цій історії "Американський злочин" 2007 року, в якому Елліот зіграв головну роль).

"Уявіть собі самий незручний, принизливий одяг, який ви можете носити. Ти корчишся у власній шкірі. Тісний, хочеться зняти, відірвати, але не можна. День за днем. І якби люди дізналися, що під ним, хто ти без цього болю, сором виплив би назовні, і це було б надто важко терпіти."*

Небагато людей з оточення змогли прийняти його рішення, один з них батько. Але найголовніше, що можна винести зі всієї історії його життя - приймати і любити себе. Без цього схвалення інших нічого не варті.

"Це може бути до біса важко, тому що любов до інших людей починається з любові та прийняття себе."*

*Переклад з польської

картинка ludas1989