LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

2 февраля 2014 г. 03:40

Відкриття нового імені зажди приносить задоволення

Саме таким принципом зазвичай керуюся, беручи книжки незнайомих мені авторів. Причому, коли я відкриваю для себе класиків чи авторів бестселерів, про які вже багато сказано, я відчуваю не таке яскраве задоволення, як відкриваючи маловідомих авторів, чиї книжки не підлягали активному обговоренню.

Саме такі книжки я зазвичай обираю, коли беру участь у конкурсі "Спаси книгу - напиши рецензию". Марина Троян не стала виключенням з правил. Наскільки мені відомо, це перша видана книжка цієї письменниці. І вона неймовірно цікава, містично-реальна, хоча в центрі подій так званий Обліковець - такий собі янгол-охоронець однієї дівчини, довкола якої закручується вир подій. Його бачать тільки діти й божевільні. Його завдання не охороняти, а рахувати.
І ще, категорично не можна допустити контакту між обліковцем його підопічним. Але це таки відбулося, як вже неважко зрозуміти... Що було далі - не казатиму, скажу тільки, що відірватися не могла.

Написано легко, захопливо. Впевнена, що ще рне раз перечитаю і можливо навіть купуватиму нові книжки Марини Троян. Рекомендую прочитати всім, кому хочеться динамічно провести вечір з книжкою. Як завжди щиро дякую конкурсу "Коронація слова" за відкриття нових талантів!

В рамках тура № 19 "Спаси книгу - напиши рецензию"