22 марта 2023 г. 23:00

Вирішив ознайомитись з цим українським автором, точніше авторкою. Можливо для початку вибрав не ту книжку? Нехай, дамо ще один шанс. Ця книга дещо нудна, і все ж таки хочеться дочитати до кінця і не кинути її на середині.

В історії багато дуалізму, так спочатку нам показують якусь замріяну тьотку, яка метушиться між своїми крайностями, то вона всіх любить, то не любить нікого, то перебуває у світі снів, то на яву, така собі примхлива жіночка яку колбасить не по дитячому то в один бік то в інший. З самого початку коли вона зненацька захотіла швидкого сексу з якимось не дуже симпатичнім ій нотаріусом вона мені не сподобалась. Но хотілось читати далі бо з'явилось таке відчуття що в цьому характері злились багато жіночих образів, що автор абстрактно описує таку собі середньостатистичну жінку бальзаківського віку яких повно навкруги. І захотілось дізнатись що в тих голавах відбувається, а там просто жах, таких нестабільних особистостей ще пошукати.

Потім нам показують якогось сільського вуйка який веде господарство, вирощує худобу, сир варить, продає його в ресторани і тут в його житті з'являються дві жінки. Перша стара бабця нагадує йому матір і він бере її додому, друга жінка – давно забута шкільна любов, яка зненацька перестає в справжнє кохання. І що ж ви думали, так життя того вуйка йде по ось тому жіноче статевому органу. Немов чоловік клопоту, завів двох бабів.

Здається в книжці багато чого взято з реального життя, автор натякає що всі персонажі мають реальних прототипів, але не такі вони вже інтересні та особливі щоб це перевіряти. Всі персонажі дивним чином пов'язані між собою та доленосно перетинаються в житті доводячи що випадковостей не буває і що світ насправді малий.

Окремо хочу зупинитися на жіночці головному персонажі – це квінтесенція баби/жінки яка може бісити кожного чоловіка, це такий персонаж якого в справжньому житті треба уникати, та взагалі в книжці нема жодного симпатичного жіночого персонажа.

Книга сама по собі прохідна, но вона про життя та про людей, раджу читати її інтровертам та іншим социофобам, щоб ще більше закрутити гайки на своїй мізантропії. Люди то є зло.