Отзывы о книге Ю

  • Аватар пользователя
    frozen_celestial
    17 июня 2013

    Ніколи в житті не могла й подумати, що колись читатиму Іздрика з олівцем в руках, виділяючи фігурними дужками те, що зачепило. ІЗДРИКА! Я! о_О Не знаю, коли руки дійдуть виписати цитати, бо у мене, чесне слово, півкниги в сіреньких помарках... Ну, просто немає слів. Однозначно в улюблені! Все якесь таке близьке і хороше... Саме те, що потрібно)

    Для мене це беззаперечно книга 2013. Дякую!)

    like11 понравилось
    290

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым