- Все рецензии
- РецензияРецензия
Отзывы о книге Ю
frozen_celestial17 июня 2013Ніколи в житті не могла й подумати, що колись читатиму Іздрика з олівцем в руках, виділяючи фігурними дужками те, що зачепило. ІЗДРИКА! Я! о_О Не знаю, коли руки дійдуть виписати цитати, бо у мене, чесне слово, півкниги в сіреньких помарках... Ну, просто немає слів. Однозначно в улюблені! Все якесь таке близьке і хороше... Саме те, що потрібно)
Для мене це беззаперечно книга 2013. Дякую!)
11 понравилось
290
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым