28 марта 2022 г. 13:56

Лучшее на Лайвлибе

Перша книга прочитана за місяць і чотири дні війни.
Книга обрана мною не випадково. Бувши давно у моєму списку я подумала, що зараз вона можливо зможе стати таким собі буфером між стражданнями через війну і розумінням того, як діяти в критичних обставинах та справлятись зі стресом під час та після них.
Едіт Егер потрапила в концтабір у віці чотирнадцяти років. Умовно в першій частині книги авторка розповідає про перебування в концентраційному таборі; друга частина книга та решта всього життя доктора Едіт Егер присвячена відновленню життя після голокосту.
Як справлятися з буденними труднощами, переносити нищівні удари долі; як примиритись зі своїм минулим та впоратись з помилками минувшого; як залікувати рани — ці питання висвітлюються у книзі.
«Бути пасивним — означає дозволити іншим вирішувати за тебе. Бути агресивним — означає вирішувати за інших. Бути наполегливим — означає вирішувати за себе».
Це книга не про позитивне мислення і притягування успішного успіху. Вона про справжне життя з помилками, страхами, про не ідеальних, але про людей з сильною волею і жагою до щастя, які своїм прикладом показують, що минуле неможливо стерти, нестерпну біль неможливо забути, але у владі кожного зробити свій вибір і поки він у нас є, значить є шанс на життя.
«Вибір» вчить, як і навіщо брати відповідальність за своє життя, думки та вчинки. Як обирати замість «я не можу» нову модель світосприйняття «я зможу».
Особисто мені ця історія допомагає переживати події більш стійко. Тому, раджу вам почитати «Вибір» Едіт Егер у будь-якій непростій ситуації.
Якщо ви не потребуєте ніякої моральної підтримки то книга в будь-якому разі познайомить вас з прекрасною людиною, історію якої хочеться знати і розповідати.
«Сенс і ціль нашого життя ми знаходимо у сховищах нашого найбільшого кошмару».