30 декабря 2021 г. 11:56

Молода бібліотекарка Юлія втікає з рідного Херсона у Кременець. Це робота за тимчасовим обміном і плани на позитивні зміни у важкий період життя. Бібліотекарка, яка обожнює детективи сама поневолі стає центром злочину, який без її пильного ока не може бути розкритим. Жінка, з якою вона мала сутичку зранку, зникла уже в середині дня й останньою її бачила Юлія, ще й за дуже дивних обставин.

Пригоди, злочин, кохання - одна з успішних формул цікавої книги. Але, варто не забувати про родзинки, ось як тут, нею виявилася головна героїня - бібліотекарка. Вкотре можна переконатися, що тиха і консервативна професія може бути цікавою і відкривати в людині безліч талантів, варто лише прикласти трохи хитрості і жіночого шарму. Слідуючи по всіх пунктах класичного детективу, ми споглядаємо досить таки не класичні події. А фінал показує, що консерватизм, що проявлявся на початку розбивається вщент о цікаві та прогресивні сучасні теми з перчинкою.

Тут присутні чудові описи м. Кременець, які спонукають відвідати місто. Взагалі автор вміє описати речі коротко, але влучно, без лишньої води, це якраз забезпечує книзі невеликий об'єм і не відволікає від основної історії. Окремий лайк посиланню на книгу Флінн "Зникла", обожнюю цю книгу (і авторку), тому вона дала деякий натяк на фінал.

Книга легка і стане чудовим доповненням для вечора вихідного дня. Не несе психологічного навантаження, але має обмеження 18+ Сміливо рекомендую!

Спойлер:

Епілог цієї частини являється прологом до наступної - "Вбивство в бібліотеці на вулиці Ринок 9"

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!