8 марта 2013 г. 14:34

Книга. Дочитуючи її я розплакалась правда від щастя. Дивно, які часом бувають непередбачувані обставини у житті і жорстокі повороти долі. Головне вчасно зробити правильний вибір. Головне не оступитись і триматись за свої принципи. Що і робила Джейн Ейр. Вона будучи простенькою, бідною і зовсім не примітною, більшість її вважали некрасивою (хоча в моїй уяві вона завжди замальовувалась такою тендітно-милою дівчиною і це їй навіть придавало ізюминки, вона була на «любителя») але незважаючи на це вона була сміливою, навіть дуже я б ніколи не змогла вчинити так як вона. Треба мати дуже сильну і стійку силу волі. Саме вона завжди відстоювала свої принципи, себе, хоча часто тяжко відплачувалась за це. Але все ж таки виборола своє щастя, яким б воно не було ( у важкий дуже спосіб) але все ж таки щастя.
Шарлотта Бронте дійсно майстер слова і опису (особливо природи, мабуть ніхто так цікаво не описує її, як вона)
Ця книга заслуговує називатись книгою.

Це, мабуть, перша "жіноча" книга, що мені сподобалася) Саме через мужність, витримку, віру і, звісно ж, любов, куди ж без неї)
Є також чудовий 4-серійний фільм, аж 83-го року. Дуже хороша екранізація, як на мене.

так це теж мій перший хороший"жіночий роман". Я чекала набагато меншого від нього! В мене є фільм просто Джейн Ейр" недавнього випуску але ще не дивилась.