14 августа 2021 г. 11:27

1 Якщо дана писанина або дана фуфло книга отримує премію Едгара По то в світі високий занепад творчості!!

До цього ніколи не читав шпигунські детективі і тим більше не писав рецензії, але просто роман який викликає тільки рвотні рефлекси прямо заслуговує на пару вдячних слів
Сюжет просто такий алея тупості і нелогічності. Аавтор не церемониться і просто зразу кидає в тебе добрий шматок гімна з несостиковок. Це і вербовка Домініки Єгорової своїм дядьком.Без підготовки, без навчання її кидають зразу на місію по усуненню кримінільного авторитета)Смішно ж?) Бандит на стільки тупий що повівся за піською і цицьками?) І таких моментів вся книжка.Вона прям аж кишить ними. А постійний опис в те хто і в що буд одітий..класно ж?)Прікольно?)Таким має бути шпигунський роман щоб би знали хто і що був одітий, хто з ким спить і хто що їсть) Шпигунщина) А вставки з російськими словами на англійській мові?) Я б за це просто риганув всіма рвотними рефлексами прямо в морду даному генію пера!!!) росіяни зло,америка арханели) А опис того як путін зняв своє взуття?) Одним словом - банальність ,стереотипність, туфта!Обминайте це все стороною!